Een franse chanson bij de Lotto reclame bij een kasteel in Frankrijk…..wie/wat
Het kasteel is Château de Chanteraine in Aiguines (Frankrijk). Voor zwemmen, surfen, zeilen is het Lac de Sainte-Croix om de hoek. Er is ook een camping bij. Geweldige plek.
Wij komen er al jaren !Op Camping Chanteraine en lopen regelmatig langs kasteel naar Aiquines t is er prachtig !
Wij komen er al jaren !Op Camping Chanteraine en lopen regelmatig langs kasteel naar Aiquines t is er prachtig !
Wij hebben in juni 2018 in Chateau Chanteraine gelogeerd. Een prachtige locatie met veel rust, monumentale bomen en grandeur, echter ook met achterstallig onderhoud. Het ontbijt op het terras is onvergetelijk bij mooi weer.
Hij zegt niet 85 broden, hij zegt quarante cinq baguettes, en dit betekent 45. 85 in het Frans is quatre vingt cinq. Letterlijk 4×20 + 5
Wat leuk dat meer mensen deze reclame zo sprankelend vinden 🙂 Ik ben op zoek naar de songtekst + de vertaling daarvan, maar kan deze niet vinden op internet. Iemand die hieraan kan komen?