4 antwoorden
Hoi Francien, ik vroeg me hetzelfde af, dus heb het opgezocht. Het deed me aan als Vivaldi en dat blijkt te kloppen. Het nummer heet La Follia.
Hoi Francien, de muziek is inderdaad van Vivaldi maar de muziek is speciaal voor de reclame gearrangeerd en kan daarom anders klinken dan het origineel.
Het is ook een uitvoering van Francesco Geminiani Concerto grossi & La Follia. Persoonlijk vind ik dat de beste uitvoering van de variaties.
Het kan ook zijn naar aanleiding van een stuk van Corelli. Dat was een tijdgenoot van Vivaldi; Corelli leefde ca. 30 jaar eerder, en in beide stukken zit duidelijk hetzelfde thema. E.e.a. waarschijnlijk gebaseerd op oude volksmuziek. En inderdaad anders gearrangeerd, wisseling van soloinstrumenten. Wel mooi!
Je antwoord