De Jumbomuziek van de reclame “Najaar” met de appeltaart blijkt S

Alle vragen en antwoordenDe Jumbomuziek van de reclame “Najaar” met de appeltaart blijkt S
Jannn gevraagd 10 jaar geleden

De Jumbomuziek van de reclame “Najaar” met de appeltaart blijkt Stock muziek te zijn. Volgens Jumbo klantenservice zou de titel zijn: Midnight Fog. Artiest onbekend, ook niet op internet te downloaden.
Ze wisten dat er veel vraag naar was. Dat is het dus. Maar het is zeker niet de muziek van “Het dorp”.

6 antwoorden
ArieW beantwoord 10 jaar geleden

Het is inderdaad niet de muziek van Het Dorp maar het is wel héél toevallig dat er enkele maten uit het refrein “het tuinpad van mijn vader” en “de hoge bomen weer zag staan” nadrukkelijk te herkennen zijn en het sfeertje oproepen dat Jumbo met deze reclame beoogt. Ik vraag het me dus af of er toch niet een eigen interpretatie is gemaakt. Temeer daar de muziek die Jumbo opgeeft niet te vinden is.

Tourmalin beantwoord 10 jaar geleden

Of het in de reclame een samengesteld stuk is zou ik niet kunnen zeggen. Inderdaad lijkt het orkestrale gedeelte een klein beetje op een paar maten van “Ons Dorp.” Het eerste gedeelte herken ik echter – zonder de naam te weten – als een jingle die een radio DJ in de jaren 70 altijd gebruikte. Ik weet helaas niet meer wie. Maar ik luisterde in die tijd meestal naar piratenzender Veronica. Ik zou qua stijl inschatten dat de DJ Tineke was. Het stuk zou dus wel degelijk te vinden moeten zijn.

Joepie beantwoord 10 jaar geleden

Het nummer van Jumbo appeltaart is van semino Rossi met de titel Te quierro Argentina

Tourmalin beantwoord 10 jaar geleden

Nee, hoor. Net even geluisterd naar semino Rossi met de titel Te quierro Argentina. En dit is het echt niet.
Nog iemand met een suggestie???

Deenus beantwoord 10 jaar geleden

Het heeft ook weg van een gedeelte van: walking in the air, van de tekenfilm the snowman uit 1982

Valentino beantwoord 10 jaar geleden

Het is van Jerimiah Stone, het heet idd midnight fog en het komt van de Valentino Music Library. Helaas niet “vrij” verkrijgbaar. Hopen dat het ook op spotify enzo geplaatst wordt eerdaags.

Je antwoord

2 + 13 =